کسب درآمد دلاری از اینستاگرام در ایران

اینستاگرام یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است که در چند سال اخیر با سرعت بسیار زیادی رشد کرده و امروزه به نوعی جای خود را در زندگی روزمره مردم پیدا کرده است. این شبکه اجتماعی بستر صدها میلیون نفری است که از سراسر دنیا عضو آن بوده و به طور روزانه فعالیت می‌کنند. در ایران نیز طبق آخرین آمارها حدود 50 میلیون حساب اینستاگرامی وجود دارد که این آمار نیز نشان از محبوبیت اینستاگرام در ایران دارد.  قدرت نفوذ اینستاگرام در زندگی مردم و همچنین تعداد مخاطبان بالای این شبکه اجتماعی باعث شده در سال‌های اخیر کسب و کارهای زیادی از طریق آن به درآمدهای نجومی برسند. اگر نگاهی به آمار و ارقام کسب و کارها و همین طور کاربران در اینستاگرام بیاندازید، به این نکته پی خواهید برد که اینستاگرام یکی از بهترین بسترهای کسب درآمد در ایران می‌باشد. روش‌های مختلفی برای درآمد اینستاگرامی وجود دارد که هریک مسیر مختلفی داشته و باید تخصصی طی شوند تا شما را به هدفتان برساند. در ادامه دو روش عالی کسب درآمد دلاری از اینستاگرام را به شما عزیزان توضیح داده ایم.

کسب درآمد دلاری از اینستاگرام

دریافت تتر در ازای آموزش‌های اینستاگرامی

یکی از روش‌های تضمینی کسب درآمد در اینستاگرام، آموزش است. شما می‌توانید با آموزش دادن افراد مختلف، از آن‌ها مبالغی را دریافت کرده و به عنوان سود حاصل از کارتان شناسایی کنید. دستمزدی که از آموزش اینستاگرام کسب می‌کنید صرفا نباید به صورت اسکناس باشد، بلکه اگر کمی هوشمندانه عمل کنید می‌توانید در ازای این آموزش‌ها از طرف‌تان موارد دیگری درخواست کنید. یکی از این موارد، ارز دیجیتال است. اگر با ارزهای دیجیتال آشنایی ندارید، بهتر است بدانید که این ارزها در واقع اسکناس‌های پول در فضای مجازی هستند. به طوری که هر واحد از یک ارز دیجیتال، ارزش مشخصی داشته و شما با دراختیار داشتن این ارزها می‌توانید معاملات مختلفی را ترتیب داده و حتی آن‌ها را به اسکناس موردنیاز خود تبدیل کنید. حال شاید این سوال برایتان ایجاد شود که چرا باید در ازای آموزش‌های اینستاگرامی، ارز دیجیتال دریافت کنیم؟ جواب بسیار ساده است؛ در حال حاضر ارزش پول ملی ایران به صورت روزانه کاهش پیدا می‌کند و این کاهش یعنی ارزهای بین المللی در مقابل پول ملی ما ارزشمندتر می‌شود. ارزهای دیجیتال جزو پول‌های بین المللی هستند که ارزش آن‌ها با دلار تعیین می‌شود. دلار نیز یکی از پرتقاضاترین پول‌های بین المللی می‌باشد که در ایران از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. از این رو اگر در ازای آموزش‌های اینستاگرامی ارز دیجیتال دریافت کنید، می‌توانید این ارزهای دیجیتال را به دلار چنج کرده و یا به چشم سرمایه‌گذاری به آن نگاه کنید. یکی از این ارزهای دیجیتال که در سال‌های اخیر با رشد فوق العاده‌ای همراه بوده است، تتر می‌باشد. این ارز دیجیتال با پشتوانه قوی خود، همواره یکی از انتخاب‌های اصلی سرمایه گذارانی بوده است که در بلند مدت قصد کسب سودهای عالی دارند. از این رو اگر در ازای آموزش‌های اینستاگرامی خود ارز دیجیتالی مثل تتر دریافت کنید، از چند جهت سود کرده اید. یکی این که دستمزد شما قابلیت چنج شدن به دلار را داشته و می‌توانید هروقت که مایل بودید این ارزهای دیجیتال را به دلار یا حتی ریال تبدیل کنید. همچنین از لحاظ سرمایه گذاری، ارزهای دیجیتال بسیار پرسودتر از ارزهایی مثل ریال هستند و شما می‌توانید با مرور زمان شاهد ارزشمندتر شدن دارایی خود باشید.

دریافت تتر در ازای آموزش‌های اینستاگرامی

حال این سوال مطرح است که کاربران مختلف در ازای چه خدماتی پول پرداخت می‌کنند؟ آگاهی از این موضوع به شما کمک می‌کند تا در کسب درآمد دلاری از اینستاگرام موفق‌تر ظاهر شده و پول بیشتری به دست آورید. آموزش در اینستاگرام حوزه‌های زیادی دارد که شما باید با توجه به مهارت و علاقه‌تان در هر یک از این حوزه‌ها به مخاطبانی که مایلند از تجربیات‌تان استفاده کنند آموزش دهید و کسب درآمد کنید. برای مثال اگر در زمینه طراحی و ادیت عکس و فیلم مهارت بالایی دارید، می‌توانید با تهیه پکیج آموزش عکاسی و ویرایش عکس اینستاگرام، دوره‌های آموزشی که توسط خودتان تولید شده است را به کاربرانی که مایلند در این زمینه کسب مهارت کنند فروخته و در ازای مبلغ پکیج، ارز دیجیتال تتر دریافت کنید. یا مثلا اگر در زمینه بازاریابی اینستاگرام مهارت زیادی دارید، جالب است بدانید که در حال حاضر بازاریابی اینستاگرام و روش‌های جذب مشتریان به یکی از پولسازترین آموزش‌ها در این شبکه اجتماعی تبدیل شده است. همان طور که گفتیم، اینستاگرام یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است و از این رو بسیاری از برندها و شرکت‌ها با تاسیس صفحه در آن، اقدام به فروش محصولات خود می‌کنند. طبیعی است این برندها برای افزایش سود، نیاز به یک بازاریاب خبره و ماهر داشته باشند. شما با مهارتی که در این زمینه دارید می‌توانید به صورت مستقیم به عنوان مسئول بازاریابی اینستاگرام در این شرکت‌ها مشغول به کار شده و یا با تهیه پکیج آموزش بازاریابی اینستاگرام و فروش آن به این شرکت ها، مبلغی را به عنوان هزینه دوره از آن‌ها بگیرید. این مبلغ لزوما نباید به ریال باشد و پیشنهاد می‌کنیم کمی هوشمندانه عمل کرده و در ازای آموزش‌های اینستاگرامی تتر یا ارزهای دیجیتال دیگر دریافت کنید.

دریافت کارمزد در ازای ارائه خدمات ارزی (پرسونال برندینگ)

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید به کمک آن به کسب درآمد دلاری از اینستاگرام برسید، انجام خدمات ارزی و دریافت کارمزد از مشتریان است. اگر با شرایط سیاسی و مالی کشورمان آشنایی کمی داشته باشید، حتما این نکته را که می‌دانید کشور ایران در طول سالیان اخیر همواره با محدودیت‌های شدیدی در زمینه خدمات بانکی مواجه بوده و این شرایط باعث شده افرادی که در داخل ایران نیاز به انجام تراکنش‌های بین المللی دارند، با مشکل روبرو شده و به ناچار سراغ افرادی روند که این کار را با دریافت کارمزد انجام می‌دهند. از آن جایی که اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در دنیا است، هم افراد ایرانی و هم خارجی در کنار یکدیگر می‌توانند در بستر آن فعالیت داشته باشند. از این رو همان طور که انتظار می‌رود، بسیاری از ایرانیان با افراد ساکن در خارج از کشور مراوده مالی داشته و نیاز به خدمات ارزی پیدا می‌کنند. اگر بخواهیم به برخی از خدمات ارزی اشاره کنیم، می‌توان به خدماتی همچون خرید از فروشگاه‌های خارجی، انتقال پول از داخل ایران به خارج، پرداخت و دریافت حواله‌های ارزی و… اشاره کرد. برای تاسیس پیج خدمات ارزی در اینستاگرام، حتما بازار هدف خود را مشخص کرده و با آگاهی کامل اقدام به جذب فالوور کنید. چرا که مخاطب‌های سودساز شما افرادی هستند که با خارج از کشور ارتباط داشته و از این طریق برای انجام خدمات نقل و انتقال پول به سراغ شما بیایند.

درآوردن دلار از اینستاگرام

بسیاری از کاربران اینستاگرام به واسطه کسب و کار و یا زندگی شخصی خود نیاز به افرادی دارند که این خدمات را برایشان صورت دهد. از این رو شما می‌توانید با کسب مهارت در این زمینه، اعتبار فردی خود را نزد مشتریان این حوزه افزایش داده و با انجام راهکارهای خلاقانه اقدام به برندسازی شخصی کرده و با تاسیس کسب و کار خود در اینستاگرام، شغلی پرسود با درآمد دلاری را برای خود داشته باشید. اگر برندسازی شخصی شما موفقیت‌آمیز باشد، مشتریانی که نیاز به خدمات ارزی دارند نام شما را به خاطر سپرده و با شخص شما کار می‌کنند. در برندسازی شخصی یا همان پرسونال برندینگ، بایستی فعالیت‌هایی را ترتیب دهید که اعتبارتان را نزد کاربران بیشتر کند. فعالیت‌هایی مثل افزایش کیفیت خدمات، کاهش کارمزد خدمات ارزی، برقراری روابط خوب با مشتریان، تاسیس صفحه با تعداد فالور بالا، شفاف‌سازی خدمات و نرخ ها، مشاوره به مشتریان و… در برندسازی شخصی شما تاثیر خوبی می‌گذارد. بنابراین تا می‌توانید برند شخصی خود را در اینستاگرام ارتقاء داده و با فعالیت در زمینه خدمات ارزی، درآمد دلاری خوبی را از پورسانت و حق الزحمه این خدمات دریافت کنید. شایان ذکر است اگر پرسونال برندینگ شما با موفقیت همراه شود، خواهید توانست به عنوان مسئول بخش ارزی شرکت‌ها نیز مشغول به کار شده و درآمد فوق العاده‌ای در کوتاه مدت کسب نمایید.

جمع‌بندی نهایی

امروزه با حضور اینترنت در زندگی بیشتر افراد جامعه، شاهد فعالیت‌های روزمره بیشتری در این بستر از سمت مخاطبان فضای مجازی هستیم. یکی از پرمخاطب‌ترین محیط‌هایی که در سال‌های اخیر کاربران حضور پررنگی در آن داشته اند، اینستاگرام است. این شبکه اجتماعی در ایران و سراسر دنیا صدها میلیون کاربر داشته و به این واسطه می‌توان بازار کار فوق العاده‌ای را در آن جست و جو کرد. به طوری که اگر گشتی در میان صفحات کاری اینستاگرام بیاندازید، هزاران هزار کسب و کار مختلف را می‌بینید که درآمدهای خوبی از این طریق کسب می‌کنند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که مایلید از طریق اینستاگرام به درآمد سرشار و درآمدهای دلاری برسید، باید روش‌های کسب درآمد دلاری از اینستاگرام را بلد باشید. دلار یکی از پول‌های پرمتقاضی در ایران است که به نسبت پول ملی بسیار ارزشمند است. از این رو کسب درآمد دلاری از اینستاگرام مسیر موفقیت شما را کوتاه‌تر می‌کند. ما در این مقاله تصمیم گرفتیم به معرفی و آموزش دو راهکار جذاب و تضمینی برای کسب درآمد دلاری از اینستاگرام بپردازیم. این دو راهکار دریافت تتر در ازای آموزش‌های اینستاگرامی و دریافت کارمزد در ازای ارائه خدمات ارزی بود که به صورت مفصل به آن‌ها پرداخته و امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد. از این که تا پایان این مقاله نگاه‌هایتان را به ما هدیه کردید از شما سپاسگزاریم. شما همراهان گرامی می‌توانید در صورت تمایل سوالات و دیدگاه‌های خود را از طریق بخش نظرات به اطلاع ما و سایر کاربران برسانید.

اشتراک‌گذاری

سید محمد مکانی هستم. مشاور کسب و کار های اینترنتی از ایده تا کسب درآمد. ایده فراوان است اما برای رسیدن به کسب درآمد فقط تجربه کارسازه. تجربه میکنم تا بهترین مشاوره را تجربه کنید 👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.