دوره آموزشی رسیدن به درآمد بیش از حد!

رسیدن به درآمد بیش از حد

راز رسیدن به درآمد بیش از حد چیست؟

با یادگیری سه مهارت اصلی می‌توانید ترفند درآمد بیش از حد را یاد گرفته و در کسب و کار خود پیاده کنید. در ادامه با سایت آموزشی کسبوکارنسی همراه باشید تا با این سه مهارت اصلی آشنا شوید.

در انتهای این صفحه فرمی برای شما عزیزان قرار دادیم که با پر کردن و ارسال آن می‌توانید به ویدیو رایگان “رسیدن به درآمد بیش از حد” دسترسی داشته باشید.

در اینجا قصد آموزش فریبکاری و گول زدن را در نداریم؛ در واقع شما با یادگیری این مهارت ها یاد می‌گیرید که چگونه قانون “افزایش فروش” را در کسب و کار خود اجرایی کنید و به نهایت درآمد خود از بیزینس خود شوید.

بیشتر بودن تقاضا نسبت به عرضه

بعضی‌ ها درپی مشتری نیستند بلکه این مشتری است که دنبال آنهاست. رستوران‌ هایی وجود دارند که مردم برایشان صف می‌ کشند. محصولاتی هستند که باید از چند ماه قبل، به آنها سفارش دهید. بلیت‌ هایی هستند که در اولین روز فروش، کلشان فروخته می‌ شوند. سهام‌ هایی هستند که به سرعت بعد از آزاد شدن، قیمتشان بسیار افزایش پیدا می کند. ماشین‌ هایی هستند که قبل از ساخته شدن، فروخته می‌شوند و ملک‌ هایی هستند که زمانی به فروش می‌ روند که بیشتر از چند خط روی کاغذ نیستند. مشاورانی هستند که تا شش ماه آینده وقتشان پر است و آرایشگرهایی که دستمزدشان ده‌ برابر بیشتر از بقیه آرایشگران است.

در جهانی که انتخاب‌ های زیادی داریم، به چه دلیل این اتفاق می‌ افتد؟ چرا با وجود انتخاب‌ های زیادی که داریم، مردم برای بعضی از این انتخاب‌ ها صف می‌کشند یا پول بیشتری پرداخت می کنند. علت آن پدیده‌ ای به نام «بیشتر بودن تقاضا نسبت به عرضه» است. یک محصول یا برند، زمانی به سطح تقاضای خیلی زیاد می‌ رسد که تعداد خریدارانش از فروشندگانش بیشتر باشد؛ یعنی زمانی که تقاضا به شدت از عرضه جلو می‌ زند و وقتی مردم چیزی را بیشتر از ظرفیت موجودش می‌ خواهند.

مردم به دنبال چیزی می روند که دیگران رفته اند

مردم چیزی که دیگران تصمیم دارند بفروشند نمی‌ خرند؛ آن‌ ها چیزی را خریداری می کنند که دیگران می‌ خرند. ما کالا و لباس‌ هایی را خریداری می کنیم که دیگران می‌ خرند؛ از شرکت های مشاوره‌ ای استفاده می کنیم که دیگران استفاده می‌ کنند و در شرکت هایی سرمایه‌ گذاری می‌ کنیم که دیگران سرمایه‌ گذاری می‌ کنند. با این وجود شرکت‌ های زیادی هستند که انگار می‌خواهند نشان دهند که چقدر بلد نیستند چیزی را بفروشند. در هر جا یک فروشگاه تاسیس می کنند؛ قیمت‌ هایشان را کاهش می دهند؛ در خیابان‌ ها داد می‌زنند که محصولاتشان «ارزان» است.

بها دادن به مشتریان فعلی به جای هزینه کردن برای مشتریان جدید

تامین‌ کنندگان خدمات، بدون هیچ محدودیتی خودشان را وقف مشتریان می‌ کنند. نصف شب به تماس‌ ها پاسخ می‌ دهند، پولشان دیر داده می‌شود و هزینه‌ ها را خودشان پرداخت می کنند؛ اما هرچقدر که شرکت‌ ها بیشتر، این کارها را انجام می‌ دهند؛ بیشتر، مردم از آنها دور می شوند. هر چه بیشتر یک خریدار، درماندگی شما را برای فروش چیزی احساس کند، بیشتر به علت درماندگیتان شک می‌ کند. هدف شما با ارزش کردن کاری است که انجام می‌ دهید و کار کردن با کسانی است که اینگونه عمل می‌ کنند. مرزهایتان را تعیین کنید، شرایط خودتان را داشته باشید، از حیطه خود محافظت کنید تا بتوانید چیزی خاص ارائه دهید.

هنر در آن است که کالایی را بدون تحمیل به فردی، در دسترس مردم قرار دهید. به جای راه‌ انداختن کار یک خریدار و چشم انتظار نشستن برای خریداری دیگر، برای فردی که همین حالا در حال خرید کالایتان است، زمان بیشتری بگذارید. مطمئن باشید که مشتری از خریدش راضی است و بیش از انتظارش کار کرده اید. عجول نباشید؛ رابطه بسازید. وقتی مردم از خریدشان رضایت دارند، به بقیه در مورد خرید از شما خواهند گفت. وقتی به دیگران بگویند، بقیه هم می‌ خواهند از شما خرید کنند.  زمانی که مردم بخواهند از شما خرید کنند، شما در راه بیشتر کردن تقاضا نسبت به عرضه هستید. بیشتر کسب‌ و کارها این کار را نمی کنند. آن‌ ها روی افرادی متمرکز می‌ شوند که از آنها خرید نمی کنند. دائما به آن‌ هایی که ازشان خرید نمی‌ کنند، فکر می‌ کنند. تعقیب‌ شان می کنند و شانس‌ شان را برای وادار کردن آن‌ ها به خرید امتحان می‌کنند و بلا فاصله بعد از اینکه ازشان خرید می‌کنند از یاد می روند.

 

اما کسب‌ و کارهایی که تقاضایشان از عرضه بیشتر است، اینطور فکر نمی‌ کنند. آنها میدانند که اگر با مشتریان‌ خود به عنوان افراد الهام بخش رفتار کنند، انسان‌ های بیشتری دوست دارند تجربه ای مانند آن‌ ها داشته باشند، بنابراین مشتری کسب‌ و کار شما می‌ شوند.

برای مشتریانتان ارزش زیادی قائل شوید. همه پولی را که می‌خواهید برای جذب مشتری جدید هزینه کنید، برای بزرگداشت مشتریان فعلی‌ خود خرج کنید.

 

فرم رو تکمیل کن و ویدیو رو رایگان ببین!

⭐ نظرات شرکت کنندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.